19 września Dzień Pracownika Służby BHP

2020-09-19

Z okazji DNIA SŁUŻBY BHP który przypada na 19 września, życzę wielu sukcesów na zawodowej ścieżce w służbie bhp. Aby Państwa praca przynosiła wiele satysfakcji oraz wymiernych efektów w postaci np. mniejszej liczby wypadków czy też poprawy kultury bezpieczeństwa w organizacji. Życzę sukcesów na gruncie zawodowym jak również radości w życiu osobistym.

Marek Karczewski

19 września to Dzień Pracownika Służby BHP. Został ustanowiony w październiku 2010 r. na Kongresie Służby BHP. Ostatecznie jednak o dacie zadecydowali delegaci na Nadzwyczajnym Zjeździe Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służb BHP w grudniu 2010 roku, podejmując stosowną uchwałę.

Dzisiaj, 19 września, przypada Dzień Pracownika Służby BHP – przypomina minister Elżbieta Rafalska. – Z tej okazji składam Państwu, wszystkim Pracownikom Służby BHP, najserdeczniejsze życzenia, jak również podziękowania za codzienny trud wkładany w działania na rzecz bezpieczeństwa nas  wszystkich.

Z tej okazji składam Państwu, wszystkim Pracownikom Służby BHP, najserdeczniejsze życzenia, jak również podziękowania za codzienny trud wkładany w działania na rzecz bezpieczeństwa nas wszystkich. To dzięki Państwu zakłady pracy stają się miejscami, w których życie i zdrowie pracowników – nie tylko fizyczne, ale również psychiczne – jest chronione.