Życzenia na Boże Narodzenie 2020 r

2020-12-11

Szanowne koleżanki i koledzy.

Wielkimi krokami zbliżają się okres świąteczno-noworoczny, który do tej pory mogliśmy wspólnie obchodzić  podczas spotkania wigilijnego naszego Oddziału. Jednak ze względu na pandemię oraz wprowadzone ograniczenia nie będzie to w tym roku możliwe.

Mijający rok przyniósł nam nowe wyzwania, dzięki którym musimy jeszcze bardziej skupić się na dążeniu do wytyczonych celów, by móc powtórzyć sukcesy, a  porażki przeanalizować, by móc ich uniknąć.

W imieniu Zarządu Oddziału życzę koleżankom i kolegom oraz Pracownikom Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia tego, by niosły, jak co roku,  wiele radości w  gronie rodzinnym, obfitości wszelkich dóbr, niepowtarzalnej atmosfery oraz chwili refleksji dotyczących mijającego roku, zarówno w sprawach zawodowych, jak i rodzinnych. Niech  Nowy Rok 2021 przyniesie jak najwięcej szczęścia, a dobry Bóg, niech stawia na Waszej drodze życia jak najwięcej życzliwych ludzi, którzy sprawią, że wszystkie zaplanowane przez Was działania zakończą się sukcesem.

 

Marek Karczewski

Prezes Oddziału Toruń